קרן גוש עציון

תקנון

 

שתקנון אתר קרן גוש עציון

פתח דבר

הקדמה

ברוכים הבאים לאתר הבית של עמותת קרן גוש עציון לפיתוח (ע"ר) (להלן: "האתר" ו"הקרן" או
"העמותה" בהתאמה). הקרן היא עמותה רשומה שמספרה 580222982 וכתובתה אלון שבות, ד.נ. צפון יהודה 9043300. 

השימוש באתר, ובכלל זה בתכנים הכלולים בו ובשירותים שהוא מציע, מעיד על הסכמתך לתנאים אלה וכן לתנאים נוספים המופיעים באתר. 

 

על הקרן בקליפת אגוז

קרן גוש עציון היא ארגון ללא מטרות רווח שהוקם לתועלתם ורווחתם של קהילות ותושבי גוש עציון, 

הקרן מגייסת תרומות בתחומים הבאים: בריאות, ביטחון/בטיחות, חינוך, רווחה, דת, תרבות וספורט, ושימור מורשת גוש עציון. בנוסף לגיוס תרומות הקרן רואה עצמה כגוף מדריך ומכוון את הישובים והתושבים להקים מערך גיוס תרומות עצמאי. צוות הקרן מלווה את מהלך הגיוס העצמאי ומאפשר שימוש בכל הפלטפורמות הקיימות ברשותו. 

הקרן רשומה כעמותה בישראל  וכחברה ללא מטרות רווח בארה"ב, וכל התרומות לקרן מועברות מידית לפרויקטים. פרטים נוספים לגבי ניהול הקרן והנהלתה מצויים באתר האינטרנט שלה. 

מאז 1997, פועלת קרן גוש עציון על מנת לחזק את גוש עציון ותושביו תוך העלאת המודעות הציבורית להיסטוריה והמורשת של האזור. כארגון עצמאי ללא מטרות רווח, הקרן פונה לתורמים בישראל ובחו"ל, ומעדכנת אותם לגבי צרכים קבועים ויוזמות חדשות באזור.

לאור הקיצוצים החדים במימון הממשלתי והמצב הכלכלי הנוכחי, הסיוע חיוני יותר מתמיד. הקרן עומדת בראש מבצעי ההתרמה לקראת החגים בגוש עציון עצמו לטובת משפחות נזקקות באזור. ומבצעת קמפיין גיוס המונים לפרויקטים הזקוקים לכך. כאמור, ישנם תרומות המגיעות  מחו"ל שם עורכת הקרן מבצע התרמה דו-שנתי באמצעות הדואר.

על מנת לקדם ולחזק את התמיכה בגוש עציון, הקרן עורכת מצגות בבתי כנסת ואתרים קהילתיים נוספים בארץ ובחו"ל, בונה ומטפחת קשרים עם ארגונים יהודיים חשובים ברחבי העולם, ומספקת למבקרים בגוש עציון סיורים אינטנסיביים "מאחורי הקלעים" של גוש עציון. לקרן אתר אינטרנט באנגלית המקדם את גוש עציון, מפיק חומר ומידע עליו ופועל להרחיב את הכיסוי התקשורתי של האזור.

לקרן משרדים הן בישראל והן בארה"ב.

 

מדיניות ביטול תרומה/עסקה

כחלק מהמאמצים לבניית ופיתוח גוש עציון, הקרן מסתייעת בתרומות. להלן מדיניות הקרן בכל הקשור לביטול תרומות. 

מבצעת הפעולה תהיה רשאית לפנות לעמותה בבקשה לשינוי פרטי החיוב וביטול עסקה.

ניתן לבטל עסקה בתוך 30 יום מיום שבוצעה פעולת התרומה באינטרנט או

בטלפון ע"פ חוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981.

העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה

באותה עת עם חברת האשראי.

במידה וחברת האשראי תחייב את העמותה בעמלה בגין הפעולה,

תחויב מבצעת הפעולה בעמלה כאמור. העמותה תבצע ביטול או שינוי סכום תרומה על פי בקשת

התורמת.

קבלות מוכרות לצרכי מס יסופקו עבור תרומות במזומן, צ'ק או כרטיס אשראי.

 

פרטיות

השימוש באתר הקרן אינו כרוך ברישום או במסירת פרטים ומידע אישי. עם זאת, אזורים שונים באתר, כגון רישום לרשימות התפוצה של העמותה, יצירת קשר עם העמותה בטפסי קשר מקוונים המצויים באתר, מתן תרומות באמצעות האתר, ועוד – עשויים להיות כרוכים ברישום ומסירת פרטים ומידע אישי, כגון שם מלא, כתובת, טלפון, כתובת דוא"ל פעילה ופרטים נוספים לפי הצורך ונסיבות העניין.

קרן גוש עציון מתחייבת לשמור על פרטיות המשתמש או התורם ופרטי אמצעי התשלום של התורם חסויים מעיני הציבור, אלא אם התורם ביקש בכתב להיחשף ולפרסם את עובדת תרומתו לקרן או לפרויקט מסוים בקרן. 

כיצד אנו מגנים על המידע

אנו נוקטים באמצעים המקובלים בתעשייה על מנת להגן על המידע שנמסר לנו, גם בזמן המסירה וגם לאחר שאנו מקבלים אותו. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, העמותה אינה יכולה להתחייב שהמידע יהיה חסין באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית.

אנחנו נמחק כל מידע אישי שקיבלנו ממשתמש לאחר קבלת דרישה בכתב מאותו משתמש. איננו יכולים לשחזר מידע שנמחק.

 

תפריט נגישות